Plivači ČPK osvojili 78 odličja na Reginalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku!

U subotu je 1. otvoreno Prvenstvo Siska u badmintonu – TZG-Sisak

badminton

Rukometaši Siska upisali pobjedu u Dugom Selu - Sisak portal

Badminton županijsko natjecanje-... - ŠSD Gimnazijalac Sisak | Facebook

UNIKA badminton sport set veliki - Baby Center internet trgovina

Ivan Sinjeri osvojio četiri medalje na ljetnom Regionalnom prvenstvu  HrvatskeIvan Sinjeri Wins Four Medals at the Summer Regional Championship  of Croatia - Grad Koprivnica
Ivan Sinjeri osvojio četiri medalje na ljetnom Regionalnom prvenstvu HrvatskeIvan Sinjeri Wins Four Medals at the Summer Regional Championship of Croatia - Grad Koprivnica

3. kolo Hrvatskog kupa u badmintonu - poletarci i juniori - Sport -  Novska.IN portal
3. kolo Hrvatskog kupa u badmintonu - poletarci i juniori - Sport - Novska.IN portal

Novo igralište Gimnazije Sisak ima iscrtane linije za košarku, nogomet,  rukomet, odbojku, tenis i dva igrališta za badminton - Siscia hr
Novo igralište Gimnazije Sisak ima iscrtane linije za košarku, nogomet, rukomet, odbojku, tenis i dva igrališta za badminton - Siscia hr

Sportske igre mladih

Sadržaj s oznakom: sisak - Varaždinske Vijesti

Program na Bazenima Caprag - ŠRC Sisak

MAX BADMINTON KLUB, Zagreb

ČPK: U Sisku osvojeno 115 medalja — eMedjimurje.hr

ŠSD Gimnazijalac Sisak - Badminton -županijsko natjecanje Novska,  06.02.2018. Djevojke i mladići ŠSD Gimnazijalac sudjelovali su na  županijskom natjecanju u Novskoj. Djevojke su okupljanje završile na 6.  mjestu, dok se mladići kući
ŠSD Gimnazijalac Sisak - Badminton -županijsko natjecanje Novska, 06.02.2018. Djevojke i mladići ŠSD Gimnazijalac sudjelovali su na županijskom natjecanju u Novskoj. Djevojke su okupljanje završile na 6. mjestu, dok se mladići kući