marksistički Specijalista sudar kuglanje varaždin državno Caroline opravdati Čuti od

Hrvatski kuglački savez

2. turnir mladih - Pongračevo

Državno odvjetništvo tražilo zatvor za sudionike tučnjave u Trnovcu,  sutkinja ih pustila na slobodu — Varazdinski.hr
Državno odvjetništvo tražilo zatvor za sudionike tučnjave u Trnovcu, sutkinja ih pustila na slobodu — Varazdinski.hr

Pojedinačno prvenstvo regije Centar za žene i muškarce - A. N. Imširović i  D. Duda najbolji
Pojedinačno prvenstvo regije Centar za žene i muškarce - A. N. Imširović i D. Duda najbolji

Par Knezić-Vedriš (BK Nomad) prvaci Zagreba

Zagrebački kuglački savez - 27.06. u BC Bowling Bar održano je kadetsko  državno prvenstvo, a plasman je sljedeći: 1. Lovro Kreš (BK Medonja,  Varaždin) 2. Vivian Banjac (BK Trešnjevka) 3. Karlo Fleck
Zagrebački kuglački savez - 27.06. u BC Bowling Bar održano je kadetsko državno prvenstvo, a plasman je sljedeći: 1. Lovro Kreš (BK Medonja, Varaždin) 2. Vivian Banjac (BK Trešnjevka) 3. Karlo Fleck

Varaždin centar svjetskog kuglanja – KSGO

NOVOGRADIŠČANI OSVOJILI 3. MJESTO NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U KUGLANJU ZA GLUHE  OSOBE - NovaGradiška.EU
NOVOGRADIŠČANI OSVOJILI 3. MJESTO NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U KUGLANJU ZA GLUHE OSOBE - NovaGradiška.EU

Državno prvenstvo kuglanje žene – Športska Udruga gluhih

Kuglački klubovi PPK Kutjevo i Nove nade plasirali su se na državno  prvenstvo parova u kuglanju
Kuglački klubovi PPK Kutjevo i Nove nade plasirali su se na državno prvenstvo parova u kuglanju

Državno prvenstvo gluhih u kuglanju – Športska Udruga gluhih

Najbolji europski kuglači idući tjedan u Varaždinu - Sjever.hr

Varaždinske kuglačice osvojile su odlično 2. mjesto na državnom prvenstvu

Ženski kuglački klub Varaždin

SP u kuglanju - Varaždin 2023.

Učenice VI. OŠ Varaždin izvrsne: osvojile prvo i treće mjesto na Državnom  natjecanju iz astronomije – 7Plus
Učenice VI. OŠ Varaždin izvrsne: osvojile prvo i treće mjesto na Državnom natjecanju iz astronomije – 7Plus