Home

Perforacija itd Referendum nogomet rijeka istra 4 0 Instalirati čarolija Afrika

RIJEKA - ISTRA 1961 4:2 KRAJ! Čolak briljirao s četiri pogotka, ali Rijeka  ipak ostala bez kvalifikacija za LP, Lokomotiva pobjedom protiv Osijeka  završila na drugom mjestu! - Novi list
RIJEKA - ISTRA 1961 4:2 KRAJ! Čolak briljirao s četiri pogotka, ali Rijeka ipak ostala bez kvalifikacija za LP, Lokomotiva pobjedom protiv Osijeka završila na drugom mjestu! - Novi list

Spektakularna utakmica na Rujevici, Istra 1961 s igračem manje vodila do  97. minute, ali onda se ukazao riječki Princ(e)
Spektakularna utakmica na Rujevici, Istra 1961 s igračem manje vodila do 97. minute, ali onda se ukazao riječki Princ(e)

Drama na Rujevici: Crveni karton i ludi pogodak u 97. minuti za bod Rijeke  protiv Istre (2:2) - Večernji.hr
Drama na Rujevici: Crveni karton i ludi pogodak u 97. minuti za bod Rijeke protiv Istre (2:2) - Večernji.hr

POGLEDAJTE VELIKU FOTOGALERIJU / ISTRA 1961 - RIJEKA: Remi na Drosini -  Glas Istre
POGLEDAJTE VELIKU FOTOGALERIJU / ISTRA 1961 - RIJEKA: Remi na Drosini - Glas Istre

Prva HNL - juniori: Rijeka - Istra 1961 4:1 (2022./2023.) - YouTube

Ljepotica kola na Rujevici! Istra vodila 2:0 s igračem manje, ali se Rijeka  spasila - tportal
Ljepotica kola na Rujevici! Istra vodila 2:0 s igračem manje, ali se Rijeka spasila - tportal

Istra 1961 – Rijeka: nastaviti niz od osam uzastopnih pobjeda - MojaRijeka

HNL Rijeka - Istra: Rijeka u ludom derbiju do boda u 97. minuti | 24sata

Rijeka slavila kod Istre, Janković zabio dva gola, domaćin dobio dva crvena  kartona - Večernji.hr
Rijeka slavila kod Istre, Janković zabio dva gola, domaćin dobio dva crvena kartona - Večernji.hr

Senzacija na Rujevici: Istra 1961 prvi put u svojoj povijesti pobijedila  Rijeku u gostima
Senzacija na Rujevici: Istra 1961 prvi put u svojoj povijesti pobijedila Rijeku u gostima

RIJEKA - ISTRA 1961 1:1 Blijeda Rijeka ni šestu domaću utakmicu zaredom  nije uspjela doći do pobjede - Novi list
RIJEKA - ISTRA 1961 1:1 Blijeda Rijeka ni šestu domaću utakmicu zaredom nije uspjela doći do pobjede - Novi list

Tekstualni sazetak utakmice 5 kola PRVE HNL: Rijeka - Istra 1961 - NK Istra  1961
Tekstualni sazetak utakmice 5 kola PRVE HNL: Rijeka - Istra 1961 - NK Istra 1961

Hajduk - Istra 1961 4:0 • HNK Hajduk Split

ISTRA - RIJEKA 0:2 Janković zabio dva gola, Istra dobila dva crvena -  Index.hr
ISTRA - RIJEKA 0:2 Janković zabio dva gola, Istra dobila dva crvena - Index.hr

HRT: Rijeka u sjajnoj utakmici u 97. minuti do boda protiv Istre

Sportske novosti - VIDEO: Rijeka se spasila, Rujevica eruptirala! Bijeli  otkinuli bod Istri u 97., pogledajte pogotke
Sportske novosti - VIDEO: Rijeka se spasila, Rujevica eruptirala! Bijeli otkinuli bod Istri u 97., pogledajte pogotke

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 24. kolo, Istra 1961 - Rijeka 0:2,  3.3.2023., video sažetak - tportal
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 24. kolo, Istra 1961 - Rijeka 0:2, 3.3.2023., video sažetak - tportal

Rijeka izjednačila u zadnjoj minuti, Istra 1961 s igračem manje ispustila  pobjedu na Rujevici - Glas Istre
Rijeka izjednačila u zadnjoj minuti, Istra 1961 s igračem manje ispustila pobjedu na Rujevici - Glas Istre