Home

Druga mjesta slavan učinimo to varaždin nogomet uživo vlast katolički Diktat

UŽIVO: Varaždin - Hajduk 0:3 - Hajdučki portal

UŽIVO: HAJDUK - VARAŽDIN 2:1 - Hajdučki portal

UŽIVO Mnoštvo gledatelja na utakmici Varaždina i Hajduka: Varaždin  dominirao, ali Livaja zabio dva gola – 7Plus
UŽIVO Mnoštvo gledatelja na utakmici Varaždina i Hajduka: Varaždin dominirao, ali Livaja zabio dva gola – 7Plus

Varaždin - Dinamo 1-3: Plave trupe na krilima Boysa do nova tri boda

UŽIVO RIJEKA - VARAŽDIN 0:0 Rijeka bolja, ali ju je Labrović morao  spašavati - Index.hr
UŽIVO RIJEKA - VARAŽDIN 0:0 Rijeka bolja, ali ju je Labrović morao spašavati - Index.hr

Varaždin - Dinamo Zagreb : SuperSport HNL - Nogomet, TV program uživo,  izravni prijenos
Varaždin - Dinamo Zagreb : SuperSport HNL - Nogomet, TV program uživo, izravni prijenos

Varaždin i Osijek podijelili bodove! U drami u Gradskom vrtu kapetanu  Varaždina slomljena noga - Večernji.hr
Varaždin i Osijek podijelili bodove! U drami u Gradskom vrtu kapetanu Varaždina slomljena noga - Večernji.hr

Varaždin na krilima svog sjajnog kvarteta svladao Šibenik - Sportnet

NOGOMET UŽIVO: Varaždin i Lokomotiva igraju susret posljednjeg, 36. kola  HNL-a u petak, 26. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?
NOGOMET UŽIVO: Varaždin i Lokomotiva igraju susret posljednjeg, 36. kola HNL-a u petak, 26. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?

HNK Gorica - NK Varaždin Rezultati uživo, međusobni susreti i postave |  Sofascore
HNK Gorica - NK Varaždin Rezultati uživo, međusobni susreti i postave | Sofascore

UŽIVO U sudačkoj nadoknadi Slaven Belupo izjednačio

UŽIVO Prijateljska nogometna utakmica u Varaždinu: Hrvatska – Tunis,  poluvrijeme 0:1 – Aktualno hr
UŽIVO Prijateljska nogometna utakmica u Varaždinu: Hrvatska – Tunis, poluvrijeme 0:1 – Aktualno hr

OSIJEK - VARAŽDIN 0:1 Osijek je i dalje u krizi. Varaždin prekinuo crni niz  - Index.hr
OSIJEK - VARAŽDIN 0:1 Osijek je i dalje u krizi. Varaždin prekinuo crni niz - Index.hr

Hajduk na gostovanju u SuperSport HNL-u prije europskog spektakla na  Poljudu! Varaždin nakon pobjede nad Istrom vidi svoje šanse za iznenađenje  pred svojom publikom - tportal
Hajduk na gostovanju u SuperSport HNL-u prije europskog spektakla na Poljudu! Varaždin nakon pobjede nad Istrom vidi svoje šanse za iznenađenje pred svojom publikom - tportal

Dinamo i Varaždin na Maksimiru igraju susret 13. kola HNL-a - gdje gledati  prijenos uživo?
Dinamo i Varaždin na Maksimiru igraju susret 13. kola HNL-a - gdje gledati prijenos uživo?

UŽIVO VARAŽDIN - ŠIBENIK 0:0 Varaždin traži novu pobjedu protiv Šibenika -  Index.hr
UŽIVO VARAŽDIN - ŠIBENIK 0:0 Varaždin traži novu pobjedu protiv Šibenika - Index.hr

Sportske novosti - Bez golova u bitki za Europu. Gosti se obranili s  igračem manje, spašavali ih greda i promašaji Brodića
Sportske novosti - Bez golova u bitki za Europu. Gosti se obranili s igračem manje, spašavali ih greda i promašaji Brodića

UŽIVO! Varaždin - Istra 1961: Varaždin ostao na 'milimetar' od Prve lige —  Varazdinski.hr
UŽIVO! Varaždin - Istra 1961: Varaždin ostao na 'milimetar' od Prve lige — Varazdinski.hr

UŽIVO GORICA - VARAŽDIN 2:1 Ludih 30 minuta u Velikoj Gorici. Šibenik blizu  ispadanja - Velika Gorica Online
UŽIVO GORICA - VARAŽDIN 2:1 Ludih 30 minuta u Velikoj Gorici. Šibenik blizu ispadanja - Velika Gorica Online

UŽIVO Varaždinci preokrenuli s dva gola Šege, no Šibenik izjednačio – 7Plus

NOGOMET UŽIVO: Gorica i Varaždin igraju susret predzadnjeg, 35. kola HNL-a  u subotu, 20. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?
NOGOMET UŽIVO: Gorica i Varaždin igraju susret predzadnjeg, 35. kola HNL-a u subotu, 20. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?

Čudesan povratak Varaždina: Osijek do 89. vodio 2:0 pa u infarktnoj  završnici ispustio pobjedu
Čudesan povratak Varaždina: Osijek do 89. vodio 2:0 pa u infarktnoj završnici ispustio pobjedu

NK Varaždin - NK Istra 1961 Rezultati uživo, međusobni susreti i postave |  Sofascore
NK Varaždin - NK Istra 1961 Rezultati uživo, međusobni susreti i postave | Sofascore

UŽIVO Varaždin - Hajduk, 1. HNL | 24sata

NOGOMET Gledajte uživo putem interneta utakmicu Varaždina i Dinama —  Varazdinski.hr
NOGOMET Gledajte uživo putem interneta utakmicu Varaždina i Dinama — Varazdinski.hr